Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Weight
oc: Pes

en: Types
oc: Tipes

en: Name
oc: Nom

en: No vocabularies available.
oc: Cap de vocabulari pas disponible.

en: Properties
oc: Proprietats
