Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.9) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Weight
sv: Vikt

en: Types
sv: Typer

en: Name
sv: Namn

en: No vocabularies available.
sv: Inga vokabulärer tillgängliga.

en: Properties
sv: Egenskaper
