Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to am translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Log message
am: መልእክቱን መዝግብ

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ
