Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
ar: احفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: احذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: القائمة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: مُعَطَّل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Overview
ar: عرض عام

en: Edit
ar: حرر

en: Date
ar: التاريخ

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استورد

en: Export
ar: صَدِّر

en: mail
ar: البريد

en: n/a
ar: غير متوفر

en: User
ar: المستخدم

en: file
ar: ملف

en: All
ar: الكل

en: Filter
ar: المرَشِّح

en: Log message
ar: رسالة السجل

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: General
ar: عام

en: !time ago
ar: منذ !time

en: Operation
ar: عملية
