Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: mail
ast: corréu

en: n/a
ast: n/d

en: User
ast: Usuariu

en: file
ast: ficheru

en: All
ast: Too

en: Filter
ast: Filtru

en: Log message
ast: Rexistru del mensaxe

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: General
ast: Xeneral

en: !time ago
ast: hai !time

en: Operation
ast: Operación
