Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць наладкі

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Сьпіс

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: Export
be: Экспарт

en: mail
be: пошта

en: User
be: Карыстальнік

en: file
be: файл

en: Log message
be: Паведамленьне рэгістру

en: Pending
be: Чакае

en: contact form
be: форма кантакту
