Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmjeni

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Log message
bs: Poruka u logu

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: !time ago
bs: prije !time
