Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llista

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: mail
ca: correu

en: n/a
ca: n/d

en: User
ca: Usuari

en: file
ca: fitxer

en: All
ca: Tot

en: Filter
ca: Filtra

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: !time ago
ca: fa !time

en: Operation
ca: Operació

en: Approved
ca: Aprovat

en: Root
ca: Arrel

en: Pending
ca: Pendent
