Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: mail
cs: pošta

en: n/a
cs: není

en: User
cs: Uživatel

en: file
cs: soubor

en: All
cs: Vše

en: Filter
cs: Filtr

en: Log message
cs: Zpráva do logu

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: directory
cs: adresář

en: General
cs: Obecné

en: !time ago
cs: !time zpět

en: Operation
cs: Operace

en: Root
cs: Kořen

en: Pending
cs: Čeká na zpracování
