Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Author
da: Forfatter

en: List
da: Vis

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Project administration
da: Projektadministration

en: Overview
da: Overblik

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: User
da: Bruger

en: file
da: fil

en: All
da: Alle

en: Log message
da: Logbesked

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: directory
da: mappe

en: General
da: Generelt

en: !time ago
da: !time siden

en: Operation
da: Handling

en: Approved
da: Godkendt

en: Root
da: Rod

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Pending
da: Afventer
