Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listigi

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: mail
eo: poŝto

en: User
eo: Uzanto

en: file
eo: dosiero

en: All
eo: Ĉiuj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Log message
eo: Protokol-mesaĝo

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: !time ago
eo: %time antaŭe

en: Operation
eo: Operacio
