Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Katkesta

en: Disabled
et: Keelatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: mail
et: e-kiri

en: n/a
et: puudub

en: User
et: Kasutaja

en: file
et: fail

en: All
et: Kõik

en: Filter
et: Filtreeri

en: Log message
et: Logiteade

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: directory
et: kataloog

en: General
et: Üldine

en: !time ago
et: !time tagasi

en: Operation
et: Operatsioon

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Pending
et: Ootel
