Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Eliminar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: mail
gl: correo

en: n/a
gl: n/d

en: User
gl: Usuario/a

en: file
gl: ficheiro

en: All
gl: Todo

en: Filter
gl: Filtro

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: !time ago
gl: Fai !time

en: Operation
gl: Operación

en: contact form
gl: formulario de contacto
