Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
he: שמור תצורה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: כינוי

en: Author
he: מחבר

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מבוטל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Name
he: שם

en: edit
he: עדכן

en: Import
he: ייבוא

en: Export
he: ייצוא

en: mail
he: דואר

en: n/a
he: לא זמין

en: User
he: משתמש

en: file
he: קובץ

en: All
he: הכל

en: Filter
he: סינון

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: General
he: כללי

en: !time ago
he: לפני !time

en: Operation
he: פעולה

en: Approved
he: מאושר

en: diff
he: שינוי

en: Pending
he: ממתינות
