Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Actions
hu: Akciók

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Project administration
hu: Projekt adminisztrációja

en: Administrative interface for project management and related modules.
hu: Adminisztratív felület a projektkezeléshez és a kapcsolódó modulokhoz.

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: tag
hu: címke

en: mail
hu: levél

en: n/a
hu: -

en: User
hu: Felhasználó

en: file
hu: fájl

en: All
hu: Minden

en: Filter
hu: Szűrő

en: Log message
hu: Üzenet

en: E-mail address
hu: Email cím

en: directory
hu: könyvtár

en: General
hu: Általános

en: !time ago
hu: !time

en: Operation
hu: Művelet

en: Approved
hu: Elfogadott

en: special
hu: speciális

en: Root
hu: Gyökér

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Undefined
hu: Meghatározás nélküli

en: Pending
hu: Függőben

en: Declined
hu: Elutasítva
