Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busek

en: Username
jv: Panganggo

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Overview
jv: sekilas tampilan

en: Edit
jv: Ubah

en: Date
jv: Tanggal

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngekspor

en: mail
jv: serat

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabéh

en: Filter
jv: Saringan

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: General
jv: Umum

en: !time ago
jv: !time kepengker

en: Operation
jv: Operasi
