Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: edit
ky: түзөт

en: E-mail address
ky: E-mail дарек
