Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Date
lv: Datums

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: mail
lv: pasts

en: n/a
lv: n/p

en: User
lv: Lietotājs

en: file
lv: fails

en: All
lv: Visi

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Log message
lv: Žurnāla ziņojums

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: directory
lv: direktorija

en: General
lv: Galvenie

en: !time ago
lv: !time atpakaļ

en: Operation
lv: Operācija

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Pending
lv: Gaida
