Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Статус

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: mail
mn: захиа

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: file
mn: Файл

en: All
mn: Бүгд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: !time ago
mn: !time өмнө
