Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Author
mr: लेखक

en: List
mr: यादी

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: mail
mr: मेल

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Filter
mr: गाळणी

en: Log message
mr: आवागमन सुचना

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: General
mr: साधारण
