Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: mail
my: စာပို့ခြင်း

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: file
my: ဖိုင်

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး
