Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: භාවිතා කරන්නාගේ නම (Username)

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: mail
si: ලියුම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: file
si: ගොනුව

en: All
si: සියල්ල

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය
