Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: mail
sl: pošta

en: n/a
sl: n/d

en: User
sl: Uporabnik

en: file
sl: datoteka

en: All
sl: Vsi

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: General
sl: Splošno

en: !time ago
sl: !time nazaj

en: Pending
sl: Čaka
