Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: n/a
sr: нема

en: file
sr: фајл

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште
