Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Save configuration
sv: Spara inställningar

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: mail
sv: e-post

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: User
sv: Användare

en: file
sv: fil

en: All
sv: Alla

en: Filter
sv: Filtrera

en: Log message
sv: Loggmeddelande

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: directory
sv: mapp

en: General
sv: Allmän

en: !time ago
sv: !time sedan

en: Operation
sv: Funktion

en: Approved
sv: Godkänd

en: Root
sv: Rot

en: Pending
sv: Väntar på

en: contact form
sv: kontaktformulär
