Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: User
ta: பயனர்

en: file
ta: கோப்பு

en: All
ta: எல்லா

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Log message
ta: விபரசேகரிப்பு செய்தி

en: E-mail address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: General
ta: பொது

en: !time ago
ta: !time முன்னால்

en: Operation
ta: செயல்
