Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้

en: Author
th: ผู้เขียน

en: List
th: รายการ

en: Actions
th: การกระทำ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Name
th: ชื่อ

en: edit
th: แก้ไข

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: mail
th: อีเมล

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: User
th: ผู้ใช้

en: file
th: ไฟล์

en: All
th: ทั้งหมด

en: Filter
th: ตัวกรอง

en: Log message
th: บันทึกข้อความ

en: E-mail address
th: อีเมล

en: General
th: ทั่วไป

en: !time ago
th: !time ก่อน

en: Operation
th: การดำเนินการ
