Version Control API (6.x-1.0-rc2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ug: ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى
