Version Control API (6.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Project administration
af: Projekadministrasie

en: Overview
af: Oorsig

en: Tag
af: Etiket

en: File path
af: Lêerpad

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Message
af: Boodskap

en: edit
af: redigeer

en: mail
af: e-pos

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Filter
af: Filtreer

en: E-mail address
af: E-posadres

en: !time ago
af: !time gelede

en: Operation
af: Operasie

en: Create account
af: Skep profiel

en: Pending
af: Hangende

en: Revision
af: Weergawe
