Version Control API (6.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
bg: Запазване на настройките

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Откажи

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Overview
bg: Преглед

en: Edit
bg: Промени

en: Date
bg: Дата

en: Message
bg: Съобщение

en: edit
bg: редактирай

en: mail
bg: поща

en: User
bg: Потребител

en: file
bg: файл

en: All
bg: Всички

en: Filter
bg: Филтър

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: directory
bg: директория

en: General
bg: Общи

en: !time ago
bg: преди !time

en: Operation
bg: Действие

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Pending
bg: Чакащи

en: Revision
bg: Редакция
