Version Control API (6.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συγγραφέας

en: List
el: Λίστα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Last Updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Tag
el: Ετικέτα

en: File path
el: Διαδρομή αρχείου

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Message
el: Μήνυμα

en: edit
el: επεξεργασία

en: n/a
el: δ/υ

en: User
el: Χρήστης

en: file
el: αρχείο

en: All
el: Όλες

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Filter
el: Φίλτρο

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: General
el: Γενικά

en: !time ago
el: Πριν από !time

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Revision
el: Αναθεώρηση
