Version Control API (6.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzailearen izena

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Message
eu: Mezua

en: edit
eu: editatu

en: mail
eu: posta

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: User
eu: Erabiltzailea

en: file
eu: fitxategia

en: Filter
eu: Iragazkia

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: !time ago
eu: duela !time

en: Revision
eu: Berrikuspena
