Version Control API (6.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi konfiguraciju

en: Delete
hr: Izbriši

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Odustani

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Action
hr: Akcija

en: Last Updated
hr: Posljednji put osvježeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Project administration
hr: Administracija projekta

en: Overview
hr: Pregled

en: File path
hr: Putanja datoteke

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Message
hr: Poruka

en: edit
hr: uredi

en: n/a
hr: nije dostupno

en: User
hr: Korisnik

en: file
hr: datoteka

en: All
hr: Svi

en: E-mail address
hr: E-mail adresa

en: General
hr: Općenito

en: !time ago
hr: prije !time

en: Operation
hr: Operacija

en: Revision
hr: Revizija
