Version Control API (6.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Message
kk: Хабарлама

en: edit
kk: түзету

en: mail
kk: пошта

en: n/a
kk: жоқ

en: User
kk: Пайдаланушы

en: file
kk: файл

en: All
kk: Барлық

en: Filter
kk: Фильтрле

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: General
kk: Басты

en: !time ago
kk: !time бұрын

en: Operation
kk: Операция

en: Revision
kk: Ревизия
