Version Control API (6.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Message
km: សារ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: mail
km: សំបុត្រ

en: n/a
km: គ្មាន

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: file
km: ឯកសារ​

en: All
km: ទាំងអស់

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Filter
km: តម្រង

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: General
km: ទូទៅ​

en: !time ago
km: !time កន្លង​ទៅ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ
