Version Control API (6.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Tag
lt: Žymė

en: File path
lt: Failo kelias

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: edit
lt: redaguoti

en: mail
lt: el. paštas

en: n/a
lt: n/d

en: User
lt: Narys

en: file
lt: failas

en: All
lt: Visi

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Filter
lt: Filtruoti

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: directory
lt: katalogas

en: General
lt: Bendras

en: !time ago
lt: prieš !time

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Pending
lt: Laukiama

en: Revision
lt: Versija
