Version Control API (6.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Disabled
ne: निष्क्रिय

en: Yes
ne: हुन्छ

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: mail
ne: पत्र

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: E-mail address
ne: ई-पत्र ठेगाना
