Version Control API (6.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
ro: Salvează configuraţia

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Şterge

en: Username
ro: Numele de utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: List
ro: Lista

en: Actions
ro: Acţiuni

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Action
ro: Acțiune

en: Last Updated
ro: Ultima actualizare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Tag
ro: Marcaj

en: File path
ro: Cale fişier

en: Edit
ro: Modifică

en: Date
ro: Data

en: Message
ro: Mesaj

en: edit
ro: modifică

en: mail
ro: mesaj

en: User
ro: Utilizator

en: file
ro: fişier

en: All
ro: Toate

en: Revision ID
ro: ID revizie

en: Filter
ro: Filtru

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: !time ago
ro: în urmă cu !time

en: Operation
ro: Operație

en: Pending
ro: În aşteptare

en: Revision
ro: Revizie
