Version Control API (6.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (43 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Action
sk: Akcia

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Overview
sk: Prehľad

en: Tag
sk: Značka

en: File path
sk: Cesta súboru

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: edit
sk: upraviť

en: tag
sk: značka

en: mail
sk: pošta

en: n/a
sk: nie je

en: User
sk: Používateľ

en: file
sk: súbor

en: All
sk: Všetky

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: directory
sk: adresár

en: General
sk: Všeobecné

en: !time ago
sk: pred !time

en: Operation
sk: Operácia

en: Approved
sk: Schválené

en: branch
sk: vetva

en: The e-mail address of the VCS administrator.
sk: E-mailová adresa VCS administrátora.

en: Accounts
sk: Účty

en: !username in !repository (!edit)
sk: !username v !repository (!edit)

en: Repository
sk: Repozitár

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Declined
sk: Zamietnuté

en: Revision
sk: Revízia

en: Break lock
sk: Odstrániť zámok
