Version Control API (6.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Elemino

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anullo

en: Disabled
sq: Jo aktiv

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: edit
sq: ndrysho

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Filter
sq: Filtri

en: E-mail address
sq: Adresa e-mail

en: !time ago
sq: !time më parë

en: Operation
sq: Veprimi

en: contact form
sq: formular kontakti

en: Revision
sq: Revizioni
