Version Control API (6.x-2.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: User
sr: Корисник

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште
