Version Control API (6.x-2.0-beta1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus
