Version Control API (6.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Action
he: פעולה

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: Tag
he: תגית

en: File path
he: נתיב לקובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Description field
he: שדה תאור

en: mail
he: דואר

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Added
he: התווסף

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: General
he: כללי

en: !time ago
he: לפני !time

en: Other
he: אחר

en: Select a view
he: בחר היבט

en: Operation
he: פעולה

en: Full
he: מלא

en: Modified
he: השתנה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Short
he: קצר

en: Revision
he: גרסה

en: Removed
he: הוסר

en: Plugins
he: פלאגינים

en: <None>
he: <ללא>

en: Title field
he: שדה כותרת

en: Break lock
he: שבור נעילה
