Version Control API (6.x-2.0-beta2) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Action
ps: چار

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: General
ps: ټوليز

en: Other
ps: نور

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Revision
ps: بياكتون

en: Plugins
ps: لګونونه

en: Title field
ps: سرليک ډګر
