Version Control API (6.x-2.0-beta2) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Action
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: mail
th: อีเมล

en: All
th: ทั้งหมด

en: Revision ID
th: แก้ไข ID

en: E-mail address
th: อีเมล

en: General
th: ทั่วไป

en: !time ago
th: !time ก่อน

en: Other
th: อื่นๆ

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Revision
th: รุ่น

en: <None>
th: <ไม่มี>
