Version Control API (6.x-2.0-beta3) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Action
cs: Akce

en: Last Updated
cs: Poslední změna

en: Tag
cs: Štítek

en: File path
cs: Cesta souboru

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Description field
cs: Pole s popisem

en: mail
cs: pošta

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: Revision ID
cs: ID revize

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: General
cs: Obecné

en: !time ago
cs: !time zpět

en: Other
cs: Jiné

en: Select a view
cs: Vybrat pohled

en: Operation
cs: Operace

en: Full
cs: Celé

en: Modified
cs: Upraveno

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Short
cs: Krátký

en: Revision
cs: Revize

en: Plugins
cs: Pluginy

en: <None>
cs: <Nic>

en: Break lock
cs: Zrušit zámek
