Version Control API (6.x-2.0-beta3) - en to da translation catalogue (40 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: List
da: Vis

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Action
da: Handling

en: Last Updated
da: Sidst opdateret

en: File path
da: Filsti

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: Description field
da: Beskrivelse

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Added
da: Tilføjet

en: Revision ID
da: Versions-ID

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: General
da: Generelt

en: !time ago
da: !time siden

en: Other
da: Anden

en: Select a view
da: Vælg et view

en: Operation
da: Handling

en: Full
da: Fuld

en: Modified
da: Ændret

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Short
da: Kort datoformat

en: Revision
da: Version

en: Removed
da: Fjernet

en: Plugins
da: Udvidelsesmoduler

en: <None>
da: -Ingen-

en: Title field
da: Titelfelt

en: Break lock
da: Bryd lås

en: Link field
da: Link-felt

en: The field that is going to be used as the RSS item title for each row.
da: Feltet der bruges som RSS-titel for hver række.

en: The field that is going to be used as the RSS item link for each row. This must be a drupal relative path.
da: Feltet der bruges som RSS-link for hver række. Skal være en relativ Drupal-sti.

en: The field that is going to be used as the RSS item description for each row.
da: Feltet der bruges som RSS-beskrivelse for hver række.

en: Creator field
da: Oprettet af

en: The field that is going to be used as the RSS item creator for each row.
da: Feltet der bruges som RSS-creator for hver række.

en: Publication date field
da: Publiceringsdatofelt

en: Row style plugin requires specifying which views fields to use for RSS item.
da: Row style-plugin kræver at du angiver hvilke iews-felter der skal bruges i RSS-elementet.
