Version Control API (6.x-2.0-beta4) - en to fi translation catalogue (44 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Action
fi: Toiminto

en: Last Updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Tag
fi: Tagi

en: File path
fi: Tiedostopolku

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Description field
fi: Kuvauskenttä

en: mail
fi: posti

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Added
fi: Lisätty

en: Revision ID
fi: Version ID

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: !time ago
fi: !time sitten

en: Other
fi: Muu

en: Select a view
fi: Valitse näkymä

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Full
fi: Kokonainen

en: Modified
fi: Muokattu

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Short
fi: Lyhyt

en: Revision
fi: Versio

en: Removed
fi: Poistettu

en: Plugins
fi: Liitännäiset

en: <None>
fi: <Ei valintaa>

en: Attribution
fi: Nimi mainittava

en: Title field
fi: Otsikkokenttä

en: Break lock
fi: Poista lukitus

en: Link field
fi: Linkkikenttä

en: The field that is going to be used as the RSS item title for each row.
fi: Kenttä jota käytetään RSS elementin otsikkona kullekin riville.

en: The field that is going to be used as the RSS item link for each row. This must be a drupal relative path.
fi: Kenttä jota käytetään RSS elementtien linkkinä kullekin riville. Tämän on oltava suhteellinen polku Drupalin asennukseen nähden.

en: The field that is going to be used as the RSS item description for each row.
fi: Kenttä jota käytetään RSS elementtien otsikkona kullekin riville.

en: Creator field
fi: Luojan kenttä

en: The field that is going to be used as the RSS item creator for each row.
fi: Kenttä jota käytetään RSS:ssä luojan tietona kullakin rivillä.

en: Publication date field
fi: Julkaisupäivämäärä-kenttä

en: Row style plugin requires specifying which views fields to use for RSS item.
fi: Rivityylin pluginni vaatii että määrittelet, mitä kenttiä RSS:ssä käytetään.
