Version Control API (6.x-2.0-beta6) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Action
hr: Akcija

en: Last Updated
hr: Posljednji put osvježeno

en: Tag
hr: Oznaka

en: File path
hr: Putanja datoteke

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Description field
hr: Polje opisa

en: mail
hr: pošta

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Added
hr: Dodano

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: General
hr: Općenito

en: !time ago
hr: prije !time

en: Other
hr: Ostalo

en: Select a view
hr: Odaberi pogled

en: Operation
hr: Operacija

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Short
hr: Kratki

en: Revision
hr: Revizija

en: Plugins
hr: Dodatak
