Version Control API (6.x-2.0-beta6) - en to ro translation catalogue (41 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: List
ro: Listă

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Action
ro: Acțiune

en: Last Updated
ro: Ultima actualizare

en: Tag
ro: Marcaj

en: File path
ro: Cale fişier

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Description field
ro: Câmp descriere

en: mail
ro: mesaj

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: !time ago
ro: în urmă cu !time

en: Other
ro: Altele

en: Select a view
ro: Selectează o vizualizare

en: Operation
ro: Operație

en: Full
ro: Complet

en: Modified
ro: Modificat

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Short
ro: Scurt

en: Revision
ro: Revizie

en: Removed
ro: Eliminat

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Plugins
ro: Plugin-uri

en: Title field
ro: Câmp titlu

en: Break lock
ro: Rupeți blocajul

en: Link field
ro: Câmp de tip legătură

en: The field that is going to be used as the RSS item title for each row.
ro: Câmpul ce va fi folosit ca și titlul elementului RSS pentru fiecare rând.

en: The field that is going to be used as the RSS item link for each row. This must be a drupal relative path.
ro: Câmpul ce va fi folosit ca și legătura elementului RSS pentru fiecare rând. Aceasta trebuie să fie o cale relativă drupal.

en: The field that is going to be used as the RSS item description for each row.
ro: Câmpul ce va fi folosit ca și descrierea elementului RSS pentru fiecare rând.

en: Creator field
ro: Câmpul creatorului

en: The field that is going to be used as the RSS item creator for each row.
ro: Câmpul ce va fi folosit ca și creator de elemente RSS pentru fiecare rând.

en: Publication date field
ro: Câmpul care conține data publicării

en: Row style plugin requires specifying which views fields to use for RSS item.
ro: Plugin-ul stilului rândului necesită specificarea cărui câmp al vizualizării să fie folosit pentru elementul RSS.
